Tuzlalı gençler 15 farklı spor branşında eğitimlerini sürdürüyor
  • Siirt TV
  • Spor
  • Tuzlalı gençler 15 farklı spor branşında eğitimlerini sürdürüyor

Tuzlalı gençler 15 farklı spor branşında eğitimlerini sürdürüyor

ABONE OL
21.07.2022 12:16
Tuzlalı gençler 15 farklı spor branşında eğitimlerini sürdürüyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın Tuzlalı gençlerin daha sağlıklı ortamda spor yapmaları ve sporu öğrenmeleri için hayata geçirdiği Tuzla Belediyesi Yaz Spor Okulları’nda binlerce öğrenci 15 farklı branşta eğitimlerini sürdürüyor.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, yaz tatilinde Tuzla’da bulunan gençler için özel bir eğitim programı başlattı. Bu çerçevede Tuzlalı gençler, futbol, basketbol, voleybol, tekvando, kick boks, jimnastik, step aerobik, pilates, masa tenisi, okçuluk, tenis, güreş, futsal, yüzme ve badminton olmak üzere toplam 15 farklı branşta eğitimlere katılıyor. Tuzla Belediyesi Yaz Spor Okulları’na 5 yaş üzeri sporseverler ücretsiz olarak katılabilirken spor derslerini alanında uzman eğitimciler veriyor. Dersler, Tuzla Belediyesi Spor Tesisleri’nin yanı sıra okulların kapalı spor salonlarında gerçekleştiriliyor.

Her yaştan vatandaşın sporla buluşmasına özen gösterdiklerini belirten Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Tuzla’da her yaştan vatandaşımızın spor yapmalarına olanak sağlayacak çalışmalar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP