DOLAR 33,1952 -0.11%
EURO 36,0226 -0.6%
ALTIN 2.548,96-1,98
BITCOIN 22196290,26%
Siirt
35°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Hakkımızda

Siirt TV Dijital Yayın Hayatına Başladı

Siirt’teki yerel internet habercilik sitelerine Siirt TV Haber sitesi de katıldı.

Siirt TV Haber Sitesi dijital platformda okurlarıyla buluşuyor.

Yeni medya ortamında habercilik, zengin haber içeriği, ilgi çeken Siirt fotoğraf ve videolarıyla okurlara bir haber platformu sunuyor.

Siirt TV Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Özbey tarafından, www.siirttv.com isimli internet sitesi yayın hayatına başlayarak, günlük haber akışını okuyucularla buluşturacak.

İddialı kadrosuyla yayın hayatına başlayan internet sitesinin Genel Yayın Yönetmenliğini Hasan Özbey yaparken Haber Müdürlüğünü ise Murat Efe yapmaktadır. Bölgenin doğru, tarafsız ve objektif haber sitesi olma yolunda adım atan www.siirttv.com okuyucuların gözü kulağı olmaya aday…

Siirt TV İmtiyaz Sahibi Hasan Özbey’in yaptığı açıklamada, “Öncelikle Siirt’e katkıda bulunacağımız için mutluyuz. Sektörün 1 numaralı haber portalı olmak için yola çıktık. Umarım en kısa zamanda amacımıza ulaşacağız.” Siirt’teki yerel basını daha da ileriye taşımak, Siirt’in sorunları ortaya koyarak çözüm yolları aramak olduğunu belirtti. İnternet sitesi bakımında zayıf durumdaki Siirt’te hissedilen bir eksikliği gidermeye çalıştıklarını belirten Özbey, Siirt ile ilgili gündem, yaşam, politika, eğitim, kültür sanat, sağlık ve spor haberlerini doğru ve hızlı bir şekilde okuyabileceklerini belirterek, “Tarafsız ve ilkelidir. Kullanıcıya kolaylık sağlayan bir altyapıya sahiptir. Sosyal medyadan ve mobil cihazlardan da takip edilebilir. Editörler tarafından sürekli güncel tutulmaya çalışılır. Foto haber ve video haberlere önem verilir. Günlük gazete manşetleri takip edilebilir. Haberlere yorum katmaz ama sizlerin yorumlarına önem verir. Komşu il haberleri (bölgesel) yanında Türkiye gündeminde öne çıkan haberlere de yer verir. Kullanıcıyı rahatsız etmeyen farklı reklam alanlarına sahiptir. Sizin göndereceğiniz haberleri yayınlama imkanı sunar. Siirt namaz vakitleri ve hava durumu anlık takip edilebilir” dedi.

Siirt TV Neden Var..!

Sadece Siirt’in, Türkiye’nin değil, tüm Dünyanın zorlu bir dönemden geçtiği günlerde yayın hayatına başladı. Siirt TV İmtiyaz Sahibi Hasan Özbey, “İlimizde haber kaynakları sürekli taraflı ve yandaş olarak şekillenmektedir. Biz Siirt TV olarak tüm çalışanlarımızla hizmetlerimizi eksiksiz sürdürmek için canla başla çalışıyoruz” dedi.

Gündem, Siyaset, Ekonomi, Sağlık, hukuk, Kültür Sanat, Spor ve özel röportaj başlıklarında haberlere yer verecek olan Siirt TV siz değerli takipçilerinin destekleriyle daha da güçlenecektir.

Sosyal Medya Hesaplarımız