DOLAR 32,2221 0.1%
EURO 34,8346 -0.07%
ALTIN 2.418,400,37
BITCOIN 2181405-2,54%
Siirt
26°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Bozüyük Beledi̇ye Ti̇yatro Eki̇bi̇ Sanatevi̇nde İlk Mi̇safi̇rleri̇yle Buluşuyor
  • Siirt TV
  • Gündem
  • Bozüyük Beledi̇ye Ti̇yatro Eki̇bi̇ Sanatevi̇nde İlk Mi̇safi̇rleri̇yle Buluşuyor

Bozüyük Beledi̇ye Ti̇yatro Eki̇bi̇ Sanatevi̇nde İlk Mi̇safi̇rleri̇yle Buluşuyor

ABONE OL
03.01.2022 16:53
Bozüyük Beledi̇ye Ti̇yatro Eki̇bi̇ Sanatevi̇nde İlk Mi̇safi̇rleri̇yle Buluşuyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bozüyük Belediye Tiyatro Ekibi sömestr tatilinde çeşitli atölye çalışmalarıyla 5-15 yaş arası çocuk ve gençlerle buluşuyor.

Sömestr atölyeleri için kayıtlar Bozüyük Belediyesi Sanatevi’nde alınacak. Bireyler seçtikleri atölyede yaş gruplarına göre ayrılacak ve tüm atölye çalışmaları uygulamalı olacak yapılacak. Drama Atölyelerinde; katılımcılar empati, liderlik, özgüven gibi soyut kavramları eğlenceli oyunlar oynayarak keşfedecekler. Kukla Yapım ve Oynatım Atölyelerinde; katılımcılar Astronot Kukla yapmayı öğrenecekler ve kendi yaptıkları kuklaları uygulamalı olarak gizemli bir uzay yolcuğunda oynatma fırsatı yakalayacaklar. Geri Dönüşüm Malzemelerinden Oyuncak Yapım Atölyelerinde katılımcılar evde, okulda, dışarıda kullanıldıktan sonra geri dönüşüme atılan malzemelerle nasıl oyuncak yapılacağını öğrenirken bir yandan daha temiz bir dünya algısını da sahiplenmiş olacaklar.Çılgın Profesörle Deney Atölyelerinde, çocuklar fiziğin ve kimyanın gücünü deneylerle keşfedecekler. Bera Abla Masal Anlatıyor Atölyesi ise Bozüyük Belediye Tv sosyal medya hesaplarından uzun zamandır Bozüyük’ün çocukları ile buluşan Bera Abla, bu atölyede interaktif masal anlatacak. Atölye, bu masalı her zaman arkadaşlarımıza hatırlatacak bir uygulama ile son bulacak.

Sömestr atölyeleri ile faaliyete geçen Bozüyük Belediyesi Sanatevi, dönem dönem düzenleyeceği sanatsal ve kültürel etkinliklerle Bozüyüklü misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP