DOLAR 33,0056 0.32%
EURO 35,4545 0.22%
ALTIN 2.475,120,24
BITCOIN 2008025-1,56%
Siirt
36°

AÇIK

13:12

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal: “Hedefi̇mi̇z Daha Sağlıklı Bi̇r Yaşam”
  • Siirt TV
  • Dünya
  • Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal: “Hedefi̇mi̇z Daha Sağlıklı Bi̇r Yaşam”

Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal: “Hedefi̇mi̇z Daha Sağlıklı Bi̇r Yaşam”

ABONE OL
04.01.2022 13:15
Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal: “Hedefi̇mi̇z Daha Sağlıklı Bi̇r Yaşam”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeşilay Kütahya İl Şube Başkanı Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal, insanların kendisi için atabileceği en güzel adımın sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmak olduğunu ifade etti.

Zararlı alışkanlıklardan kurtulmak isteyen vatandaşlara ve yakınlarına Kütahya YEDAM’da ücretsiz psikososyal danışmanlık hizmeti verdiklerini kaydeden Toğçuoğlu Ünal, “Bağımlılıklarından kurtulmak isteyenlerin her zaman yanında yer almaya devam edeceğiz. Siz karar verin, biz Yeşilay olarak yanınızda olalım. 2022’nin bağımlılıklardan uzak yeni bir başlangıca vesile olmasını, hepimize sağlıklı ve güzel günler getirmesini diliyorum” dedi.

İnsanların kendisi için atabileceği en güzel adımın sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmak olduğunu belirten Yeşilay Kütahya İl Şube Başkanı Prof. Dr. Fulya Topçuoğlu Ünal, “Yeşilay olarak hedefimiz; herkesin bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir yaşam sürmesi. Bu doğrultuda yürüttüğümüz çalışmalarımızda çocukların küçük yaşlardan itibaren sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinmelerini, gençlerin ise bağımlılık riskinin farkında olmalarını ve her yaştan yetişkinin sağlıklı bir yaşam sürmesini önemsiyoruz. Bunun için sporun, kültür-sanatın, eğitimin gücünden yararlanarak pek çok proje hayata geçiriyoruz. Bizim yeni yıldan dileğimiz sağlıklı bir hayat, sağlıklı bir toplum, sağlıklı bir gelecek. İnsanlarımızın da bu dileği paylaşmasını, yeni yıla girerken sağlıklı yaşamaya karar vermelerini gönülden temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP