Vali Hacıbektaşoğlu, Taziye Ziyaretlerine Devam Ediyor
  • Siirt TV
  • Manşet
  • Vali Hacıbektaşoğlu, Taziye Ziyaretlerine Devam Ediyor

Vali Hacıbektaşoğlu, Taziye Ziyaretlerine Devam Ediyor

ABONE OL
03.01.2023 15:36
Vali Hacıbektaşoğlu, Taziye Ziyaretlerine Devam Ediyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, ilçe, Belde ve köy ziyaretlerinin yanı sıra taziye ziyaretlerine de devam ediyor.

Vali Osman Hacıbektaşoğlu, Siirt’in Merkez ilçesine bağlı Kemerli köyü Erdoğdu Mezrası’nda kendisine ait fıstık bahçesini sürerken traktörün devrilmesi sonucu vefat eden Güvenlik Korucusu Yunus (28) Arslan ile Gökçebağ Beldesi Koçpınar (Aynbaran) Mahallesinde vefat eden Huri Çelik’in (82) ailelerini Limak ve Ensar Camii taziye evlerinde ayrı ayrı ziyaret ederek, ailelere taziye dileklerini iletti, başsağlığı ve sabır diledi.

Devlet olarak her zaman vatandaşlarımızın yanında olduklarını kaydeden Vali Hacıbektaşoğlu, “Vatandaşlarımızın her türlü acılarını ve mutluluklarını sevinçlerini paylaşıyoruz. Huzur ve kardeşlik şehri Siirt, taziye kültürü ile birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın yaşandığı örnek bir ildir. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, acılı ailelerimize başsağlığı ve sabır diliyorum.” dedi.

Arslan ve Çelik aileleri de kendilerini bu acı günlerinde ziyaret ederek, acılarını paylaşan Vali Hacıbektaşoğlu’na teşekkür etti.

Vali Hacıbektaşoğlu’nun taziye ziyaretlerinde İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Emrullah Büyük’te eşlik etti.

En az 10 karakter gerekli